Prosecco Piknik | v parku u Břevnovského kláštera

Prosecco Piknik🥂💚

Pátek až neděle 13. – 15.5.2022
📍
V parku vedle Břevnovského kláštera
ul. Markétská 1/28, Praha 6
~~
A je to znovu tady! Piknik v nádherném prostředí v parku u rybníka vedle Břevnovského kláštera. Přijďte s námi napsat další „PIKI příběhy v parku“.
~~
Stalo se pravidlem, že vyhledáváme přírodu a vzdušné prostředí, lesy, louky i parky a znovu objevujeme cestu a návrat k ní. A abyste si to užili v harmonii a souznění, bez jakýchkoliv starostí a v úplné pohodě, proto přijíždí PIKI.
~~
Pátek 13.5. 15:00 – 21:00 hodin
Sobotu 14.5. 12:00 – 21:00 hodin
Neděle 15.5. 12:00 – 20 hodin
v parku vedle Břevnovského kláštera, budete mít šanci ochutnat především různé druhy Prosecca a street food nabídku, přímo na trávě v nádherném prostředí Břevnova.
~~
Vezměte si deku, nebo si ji u nás půjčte a relaxujte se svými přáteli a rodinou. Zaposlouchejte se do hudebního programu, který je součástí.
Vstup je zdarma! Pokud k nám přijdete, jedinou podmínkou je, že si zakoupíte naši značkovou sklenici za 120 Kč, která vám zůstane na příště a po pikniku si ji odnesete s sebou domů. Ale pokud naší sklenici již máte z minulé sezóny, vezměte si ji s sebou a my se na Vás budeme těšit.
~~
Především rodiny s dětmi najdou v sobotu a neděli zábavu pro holčičky www.kouzelnevlasky.cz/ a pro kluky www.tvorime-piskem.cz a také sportovní vyžití. Originální italské gelato 🍧 belgické hranolky 🍟 a další dobroty vaše ratolesti určete nadchnou.
~~
PIKI jsou příběhy v parku a my, společně s vámi, chceme psát další příběh, na které nikdy nezapomenete.

Naši partneři

Bez nich je téměř nepředstavitelné, že bychom nějaké akce pro vás mohli organizovat. I díky nim se společně všichni bavíte a užíváte si to. Proto jim upřímně děkujeme za podporu. Hrdě a rádi prezentujeme jejich produkty a služby.

nespornou výhodou u festivalu je možnost prezentace nového produktu nebo služby

nové obchodní příležitosti a budování brandu

přímý kontakt se zákazníkem je nejlepší forma prezentace s okamžitou odezvou