30. – 31.10.2020 | Žluté lázně

Zdůvodu nařízení vlády ČR v souvislosti s nákazou Covid19 a opatřením zákazu konání společenských akcí je AKCE ZRUŠENA

OKTOBERFEST

Pivo, jako takové, je především u nás fenoménem, jsme v jeho výrobě nejlepší a vnímá to tak celý svět! Když jednou ochutnáš, mluvíme samozřejmě o poctivém českém pivě, už tě to nikdy nepustí. Dobře vychlazená sklenici piva s vyváženou chutí a pohupující se pěnou tak akorát, to je ten pravý zážitek z nadšení. A jestli je uvařeno v nějakém malém řemeslném pivovaru od umného sládka, život je v tom okamžiku tak nějak jednodušší, šťastnější a ty si to můžeš užít.

Ač se to zdá jednoduché, není tomu tak. Mistři sládci se snaží pivo posunout na vrchol harmonického požitku, někdy experimentují, ale především hledají tu dokonalou spojitost mezi sladem, chmelem, kvasnicemi a kvasnými cukry a pozor, i voda je důležitá. Nabízíme Vám degustaci dokonalosti a to ve dnech 30. a 31.2020 ve Žlutých lázních – Praha 4, kde spolu s hudební produkcí a doprovodným programem, můžeš ochutnat několik druhů piva a samozřejmě street food přímo na ulici.

30.10.2020 od 15:00 do 22:00
31.10.2020 od 12:00 do 22:00

KDE?
Žluté lázně, Podolské nábř. 3/1184, 140 00 Praha 4.

Program

 

Zdůvodu nařízení vlády ČR v souvislosti s nákazou Covid19 a opatřením zákazu konání společenských akcí je AKCE ZRUŠENA

 

Naši partneři

Bez nich je téměř nepředstavitelné, že bychom nějaké akce pro vás mohli organizovat. I díky nim se společně všichni bavíte a užíváte si to. Proto jim upřímně děkujeme za podporu. Hrdě a rádi prezentujeme jejich produkty a služby.

nespornou výhodou u festivalu je možnost prezentace nového produktu nebo služby

nové obchodní příležitosti a budování brandu

přímý kontakt se zákazníkem je nejlepší forma prezentace s okamžitou odezvou