Prosecco

Prosecco je název italského šumivého vína. Jeho název odvozen od vesnice, která je součástí Terstu v severní Itálii. Od roku 2010 smí být Prosecco užíváno jen k označování původu vína, odrůda se nyní jmenuje Glera. Prosecco je též klíčovou ingrediencí Spritzu nebo Aperol spritzu, koktejlů oblíbených po celém světě.

Street Food

Tento typ servisu jídla, tedy pouliční občerstvení, je fenoménem posledních let. Malé porce a rozmanitá nabídka chutí, vůní a pestrých barev od našich prodejců je nedílnou součástí a k proseccu to jednoduše sedí.

 

Prosecco Festival

Prosecco je stále trendy! Uspokojte svoji touhu po tomto unikátním nápoji, ale nezapomeňte, že nejlepší prosecco je to, které si můžeš vychutnat s přáteli. Již tradiční festival se koná v pátek 28. a v sobotu 29. 8. 2020. Nově je akce umístěna do nádherného prostředí Riegrových sadů Praha 2, Vinohrady.
U stánkových prodejců najdete nejen průřez široké nabídky všech značek prosecca na našem trhu, ale i šumivá vína z Itálie a Čech. Street Food prodejci nachystali pestré menu tradičních specialit z celého světa, ale i rozličné novinky, které už jsou, nebo možná po festivalu budou trendy, stejně jako prosecco.
Pozitivní novinkou pro vás je i to, že na akci je vstup zdarma! Vy se tak můžete pohybovat volně po celém parku a užít si například nádhernou a jedinečnou vyhlídku na Prahu. Prosecco a festival s ním je totiž slavností bez hranic.

 

Program

Prosecco hudební program:
 

Pátek
14:00 – 17:00 – DJ’s produkce
17:00 – 18:50 – Jesse James Band
19:00 – 21:00 – So Fine Kapela
21:00 – 22:00 – DJ’s produkce
Sobota
12:00 – 13:30 – DJ’s produkce
13:30 – 16:30 – Cubans in Prague
17:30 – 19:00 – Wet Knees Band
19:00 – 21:00 – Hermes Karel & HK Dancers
21:00 – 22:00 – DJ’s produkce

 

Živé vystoupení

Vzpominky

Jídlo a pití

Zábava a kamarady

Naši partneři

Bez nich je téměř nepředstavitelné, že bychom nějaké akce pro vás mohli organizovat. I díky nim se společně všichni bavíte a užíváte si to. Proto jim upřímně děkujeme za podporu. Hrdě a rádi prezentujeme jejich produkty a služby.

nespornou výhodou u festivalu je možnost prezentace nového produktu nebo služby

nové obchodní příležitosti a budování brandu

přímý kontakt se zákazníkem je nejlepší forma prezentace s okamžitou odezvou