Prosecco & Wine Festival

9. – 10.7.2022 | Prosecco & Wine Festival | Žluté lázně

🥂 Prosecco Giro del Festival / Prosecco

📍 Žluté lázně – areál Dvorce
⏰ Otvírací doba festivalu
Pátek 9.7.2021 od 15:00 do 22:00 hodin
Sobota 10.7.2021 od 12:00 do 22:00 hodin
🇮🇹🦐🍕🍾 PROSECCO – Giro del Festival je na festivalovém okruhu napříč republikou zprostředkovat autentický zážitek, dát ochutnat, vidět a cítit emoce z výrobků a typických produktů Itálie, u nás dostupných.
Tuto již tradiční akci, na oblíbeném místě, pod širým nebem a břehu Vltavy, chystáme v termínu pátek 9. a sobotu 10. července 2021 nově v areálu Žlutých Lázních – Dvorce.
Street Food prodejci nabízejí pestré menu tradičních specialit nejen Itálie, ale i rozličné novinky mezinárodní kuchyně, které už jsou, nebo možná po festivalu budou trendy, stejně jako prosecco. Tento typ servisu jídla, tedy pouliční občerstvení, menší porce, rozmanitá nabídka chutí, vůní a pestrých barev, od našich prodejců, je nedílnou součástí festivalu a k proseccu to jednoduše sedí.
Teprve s Vámi, v harmonii s chutí a vůní výtečného jídla, potkávání se s přáteli a skvělou atmosférou, je prosecco životním stylem a Vy jste jeho neodmyslitelnou součástí.
🎵 Hudební produkce je pro vás připravena kontinuálně celý festival: DJ´s & Live vystoupení.
⏰ Otevírací doba festivalu
Pátek 9.7.2021 od 15:00 do 22:00 hodin
Sobota 10.7.2021 od 12:00 do 22:00 hodin
Dvorce | Žluté lázně – https://www.zlutelazne.cz/areal/
Podolské nábř. 1184/3, 147 00 Praha 4
Tramvajové linky č. 2, 3, 17, 21 (zastávka Dvorce)
Vstup na festival je hned u zastávky tramvaje!

Prosecco

Prosecco je název italského šumivého vína. Jeho název odvozen od vesnice, která je součástí Terstu v severní Itálii. Od roku 2010 smí být Prosecco užíváno jen k označování původu vína, odrůda se nyní jmenuje Glera. Prosecco je též klíčovou ingrediencí Spritzu nebo Aperol spritzu, koktejlů oblíbených po celém světě.

Street Food

Tento typ servisu jídla, tedy pouliční občerstvení, je fenoménem posledních let. Malé porce a rozmanitá nabídka chutí, vůní a pestrých barev od našich prodejců je nedílnou součástí a k proseccu to jednoduše sedí.

 

Naši partneři

Bez nich je téměř nepředstavitelné, že bychom nějaké akce pro vás mohli organizovat. I díky nim se společně všichni bavíte a užíváte si to. Proto jim upřímně děkujeme za podporu. Hrdě a rádi prezentujeme jejich produkty a služby.

nespornou výhodou u festivalu je možnost prezentace nového produktu nebo služby

nové obchodní příležitosti a budování brandu

přímý kontakt se zákazníkem je nejlepší forma prezentace s okamžitou odezvou