Prosecco

Prosecco je název italského šumivého vína. Jeho název odvozen od vesnice, která je součástí Terstu v severní Itálii. Od roku 2010 smí být Prosecco užíváno jen k označování původu vína, odrůda se nyní jmenuje Glera. Prosecco je též klíčovou ingrediencí Spritzu nebo Aperol spritzu, koktejlů oblíbených po celém světě.

Street Food

Tento typ servisu jídla, tedy pouliční občerstvení, je fenoménem posledních let. Malé porce a rozmanitá nabídka chutí, vůní a pestrých barev od našich prodejců je nedílnou součástí a k proseccu to jednoduše sedí.

 

Prosecco Festival

Poslední šance ‼️ Přijď si užít konec festivalové sezóny na Prosecco maratónu pod širým nebem 🌤 a čerstvém vzduch na party Hotelu Hilton …. a jsme doma 🥂 👍Vítej na Prosecco Festival #2 – Terrase Garden Hotel Hilton Prague

Navíc my ti rozumíme, chápeme tě a máš naší podporu. To je samé opatření, to nesmíš, to musíš a tak je nám jasné, že je potřeba si užít tohoto poněkud prazvláštního léta pěkně venku, pod širým nebem 🌤 a hlavně se sklenkou prosecca v ruce🥂. Když k tomu přidáš svou partičku přátel, určitě to bude dokonalý zážitek. A prosecco? … to tě nikdy nesklame a neomrzí 😘😍🥰🥂

zlutelazne-prosecco

Karlin Beer Garden - Hilton

Festival je umístěn do úžasného prostředí Karlína, v Hotel Hilton Terrace Garden, Praha 8 Karlín, s výhledem na Vltavu, Letnou a Holešovice.
POZOR ‼️ přístup na terasu je vedle hlavního vchodu do hotelu

Hotel Hilton Prague, Pobřežní 1 Praha 8 – Rohanský ostrov

Metro B a C stanice Florenc, 2 minuty a 34 sekund chůze 🚶‍♂️🚶‍♀️

Parkování je možno přímo u Hotelu Hilton Prague

Program

Prosecco hudební program:
 
Pátek
14:00 – 16:00 – DJ’s produkce
16:00 – 18:00 – Bookie Baker Band
18:00 – 21:00 – Jesse James Band
Sobota
12:00 – 12:30 – DJ’s produkce
12:30 – 15:00 – Cubans in Prague
15:00 – 17:00 – Bookie Baker Band
17:00 – 20:00 – Jesse James Full Band
 

Živé vystoupení

Vzpominky

Jídlo a pití

Zábava a kamarady

Naši partneři

Bez nich je téměř nepředstavitelné, že bychom nějaké akce pro vás mohli organizovat. I díky nim se společně všichni bavíte a užíváte si to. Proto jim upřímně děkujeme za podporu. Hrdě a rádi prezentujeme jejich produkty a služby.

nespornou výhodou u festivalu je možnost prezentace nového produktu nebo služby

nové obchodní příležitosti a budování brandu

přímý kontakt se zákazníkem je nejlepší forma prezentace s okamžitou odezvou