13. – 14.11.2020 | Žluté lázně

Zdůvodu nařízení vlády ČR v souvislosti s nákazou Covid19 a opatřením zákazu konání společenských akcí je AKCE ZRUŠENA

Tradice žije! Jsou to naše kořeny, naše kultura a minulost. Když jednou ochutnáte naší kuchyni, jako jsou jaternice, šneci nebo buchtičky se šódo, samozřejmě mluvíme o té poctivé kuchyni. Víno a může být i svařené, nebo pivo, toť náš tradiční náš nápoj, už Vás to nikdy nepustí. To pivo je vychlazené sklenici s vyváženou hořkou chutí, pohupující se pěnou tak akorát a je to tady. Pivo je totiž uvařeno v řemeslném pivovaru od umného sládka a život je v tom okamžiku tak nějak jednodušší, šťastnější a Vy trpíte naprostou závislostí.Ač se to zdá jednoduché, není tomu tak. Až mistři kuchaři, vinaři a sládci to vše posunou na vrchol harmonického kulinářského zážitku. Nabízíme Vám degustaci dokonalosti společně s průřezem naší kulturou a zvyků.
14. – 15.11.2020 do 11:00 do 18:00 hodin
Žluté lázně, kde spolu s hudební produkcí a doprovodným programem ochutnat nepočítaje druhů piva, vín, českých a moravských specialit, můžete strávit nádherné dny jara u Vltavy.

Program

 

Zdůvodu nařízení vlády ČR v souvislosti s nákazou Covid19 a opatřením zákazu konání společenských akcí je AKCE ZRUŠENA

 

Naši partneři

Bez nich je téměř nepředstavitelné, že bychom nějaké akce pro vás mohli organizovat. I díky nim se společně všichni bavíte a užíváte si to. Proto jim upřímně děkujeme za podporu. Hrdě a rádi prezentujeme jejich produkty a služby.

nespornou výhodou u festivalu je možnost prezentace nového produktu nebo služby

nové obchodní příležitosti a budování brandu

přímý kontakt se zákazníkem je nejlepší forma prezentace s okamžitou odezvou