Vánoční trhy na zámku Blatná ~ Christmas Market at Castle Blatna

🎄⭐️

Změna! Z důvodu vládních opatřeních se vánoční trhy na zámku Blatná přesouvají na nový termín: 14. – 15. 01. 2022. ANO – vánoční trhy v lednu! Proč ne?

Více info již brzy….

 

————————–

 

Vánoce, nejkrásnější roční období, jsou za dveřmi a my připravujeme tradiční vánoční trhy na zámku Blatná. Poslední dva roky byly přinejmenším náročné a je proto důležité nezapomínat na to, na čem nám nejvíce záleží. Rodina, radostné úsměvy, příjemné rozhovory, smích a přátelé. To je to, co bychom měli oslavovat. Věříme, že se na našich tradičních vánočních trzích budete opět skvěle bavit a zážitky z nich si budete rádi připomínat i v budoucnu.

Na letošních trzích najdete stánkaře nabízející svařené víno z různých typů červených vín🍷, na výběr budou také produkty, které vás příjemně zasytí🍴a nezapomněli jsme ani na tradiční vánoční výrobky, které vám či vašim blízkým vykouzlí úsměv na tváři. Událost doplní i program s živou hudbou 🎶.
Zámek Blatná je architektonickou perličkou, která je obklopena vodou a překrásnou jihočeskou přírodou. Zámecký anglický park je plný potůčků, mostků, cestiček a krásných alejí. Oblíbenou atrakcí je i velké stádo daňků, kteří se volně pasou a jsou velmi krotcí, a také skupinka pávů.
❄️Těšíme se na vás 11. a 12. prosince 2021 na našich tradičních vánočních trzích!
Martin Muron
+420 775 654 639

Naši partneři

Bez nich je téměř nepředstavitelné, že bychom nějaké akce pro vás mohli organizovat. I díky nim se společně všichni bavíte a užíváte si to. Proto jim upřímně děkujeme za podporu. Hrdě a rádi prezentujeme jejich produkty a služby.

nespornou výhodou u festivalu je možnost prezentace nového produktu nebo služby

nové obchodní příležitosti a budování brandu

přímý kontakt se zákazníkem je nejlepší forma prezentace s okamžitou odezvou