VÍNOFEST PIKNIK | Praha 2 | Sady Svatopluka Čecha

🍷 VÍNOFEST PIKNIK
20.8.21 – 15:00 – 22:00
21.8.21 – 12:00 – 22:00
📍 Sady Svatopluka Čecha, Praha 2
 
Piknik na Vinohradech v městské části🏞️, která je jídlu 🍴 a pití 🍷 zaslíbená? Ano sady Svatopluka Čecha zažijí další díl „PIKI příběhy v parku“.
 
Ukazuje se, obzvláště poslední dobou, jak moc je důležité a jakou výhodou a nezbytností je trávit čas na vzduchu. ☀️Vyhledáváme přírodu a vzdušné prostředí, lesy, louky i parky a znovu objevujeme cestu a návrat k ní. A abyste si to užili v harmonii a souznění, bez jakýchkoliv starostí a v úplné pohodě, proto přijíždí PIKI.
 
V pátek 20. a sobotu 12.8.2021 v sadech Svatopluka Čecha na Praze 2 budete mít šanci ochutnat především různé druhy vína, ale i prosecca a street food, přímo na trávě v nádherném parku. Vezměte si deku, nebo si ji u nás půjčte a relaxujte se svými přáteli a rodinou, zaposlouchejte se do hudebního programu, který je součástí.
 
Vstup je zdarma! Pokud k nám přijdejte, jedinou podmínkou je, že si zakoupíte naši značkovou sklenici za 100 Kč 🥂, která vám zůstane a po pikniku si ji odnesete s sebou domů.
 
Tento zcela nový projekt vychází z oblíbených festivalů, které společnost pořádá již řadu let pod značkou MyFest. Posunem a vlastně přirozeným vývojem je především uspořádat menší akce než je festival, pro menší počet osob a minimalizovat tak možnost rizikových setkání, ale primárním cílem je zavést tradiční pikniky v moderním pojetí a to v městských parcích, které budou přetrvávat možná i řadu let. PIKI příběhy v parku společně s vámi, chceme psát příběhy, na které nikdy nezapomenete.
Hudební program na tento víkend! ⬇️ 🎶
Program:
pátek
15:00 – 18:00 – DJ
18:00 – 21:00 – Hermes Karel & HK tanečnice
sobota
12:00 – 15:00 – DJ
15:00 – 18:00 – Brandon Hannigan (USA) Duo
18:00 – 19:00 – DJ
19:00 – 21:00 – Jesse James Kapela

Naši partneři

Bez nich je téměř nepředstavitelné, že bychom nějaké akce pro vás mohli organizovat. I díky nim se společně všichni bavíte a užíváte si to. Proto jim upřímně děkujeme za podporu. Hrdě a rádi prezentujeme jejich produkty a služby.

nespornou výhodou u festivalu je možnost prezentace nového produktu nebo služby

nové obchodní příležitosti a budování brandu

přímý kontakt se zákazníkem je nejlepší forma prezentace s okamžitou odezvou